Myynti

Samuel Hirvonen

Venemyynti

040 712 1874 samuel.hirvonen@premarin.fi

Victoria Berg

Venemyynti

0400 873 032 victoria.berg@premarin.fi

Huolto ja kiinteistöhuolto

Robin Bussman

Huolto ja telakointi

040 5189 586 robin@premarin.fi

Fredrik Kevin

Kiinteistöhuolto tilaukset ja tarjoukset

0400 840 985 fredde@premarin.fi

Predium satama

Pia Hintsanen

Satama ja ravintola

040 774 3586 satama@premarin.fi

Ravintola

019 244 3413

Talous ja hallinto

Christer Sjöberg

Talous

040 8439 003 christer@premarin.fi

Fredrik Kevin

Toimitusjohtaja

0400 840 985 fredde@premarin.fi

Markkinointi

Victoria Berg

Markkinointi

0400 873 032 victoria@premarin.fi

Erinomaista palvelua jo vuodesta 1990

PREMARIN OY AB

Jo vuodesta 1990 olemme toimineet Tammisaaressa, luonnonkauniilla Prediumin alueella yhtenä Etelä-Suomen suurimpana ja monipuolisimpana veneilyalan liikkeenä, palvellen asiakkaita ympärivuotisesti.

Toimintamme perustana on asiakaslähtöisyys ja täydellinen asiakastyytyväisyys. Kehitämme ja koulutamme itseämme jatkuvasti, jotta toiminnan laatu, palvelu, ammattitaito ja asenne vastaavat nykyisten ja uusien asiakkaittemme odotuksia jokaisessa tilanteessa. Olemmekin olleet useina vuosina palkittu yhteistyökumppaniemme palkinnoilla, mm. vuoden myyjänä, vuoden asiakaspalvelijana, vuoden huoltopisteenä ja suurimpana jälleenmyyjänä.

Yrityksemme monipuolisuus on vahvuutemme, toimintamme kattaa niin vene- kuin tarvikemyynnin, valtuutetut vene- ja konehuollot sekä huvivenetelakoinnin, vierasvenesatamamme huoltoasema- ja ravintolapalveluineen ja kaiken tämän lisäksi tarjoamme vielä kiinteistöpalveluita niin kesällä kuin talvellakin.

LASKUTUSTIEDOT

Puh: 0207619161
Arkisin 9-16
laskutus@premarin.fi
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003708061932
Välittäjän tunnus: DABAFIHH

Järnönsalmentie 92, Raseborg, Finland